شاهدان خوسار(خوانسار)

این سایت با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطره دلاور مردان دفاع مقدس طراحی شده است.

شاهدان خوسار(خوانسار)

این سایت با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطره دلاور مردان دفاع مقدس طراحی شده است.

شاهدان خوسار(خوانسار)
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
پیوندهامقاله زیر توسط یکی از بازدید کنندگان وبلاگ در رابطه با روز قدس رسیده ضمن تشکر از این دوست گرامی ما نیز این مقاله را منتشر می کنیم. این دوست مقاله را تقدیم به شهید صادق علی احمدی کرده که در ایام ماه مبارک رمضان با زبان روزه به شهادت رسیده است.

برادران شهید اکبر و صادق علی احمدی

با عرض ادب به پیشگاه پروردگار عالم .

در قرآن چندین یار وبه طرق مختلف حاکمیت خدا بر کل عالم بیان شده ایاتی که ممکنست از نظر شباهت کلمات هم خانواده نبوده ولیکن از نظر معانی مترادف یکدیگرند.

در موضوع شناخت ومعرفی صاحب عالم یعنی خداوند ،قران تنها مشخصه بی واسطه است ، البته در این ارتباط به کتبی مانند تورات وانجیل وزبور وصحف حضرات پیامبران ادیان مختلف نیز که تنها مبلغ برخی از مسایل بودند میبایست اشاراتی نمود.

اما این مقاله  قصد دارد دراین رابطه وبرای محکومیت صهیونیست واستکبار جهان خوار که مزاحم آسایش تمام فرق دینی ودر کل همه بشریت شده چند کلامی را با استناد از این کتب یعنی (تورات ،انجیل،زبور ،وصحف)مطلب درخوری  را ارائه دهد تا نسبت به مردم بی دفاع سرزمینهای غزه ،سوریه ،عراق ،افغانستان ،پاکستان ،لبنان ،مصر،بحرین ،سومالی واکثر کشورهای مظلوم قاره افریقا (که حتی در شناخت از خود نیز در محاصره ی شدیدند )....وهمینطور کشور تازه آزادشده اریائی ایران اسلامی (جمهوری اسلامی ایران )ایفا نقش کند .لازم میدانم عرض کنم من تابه الآن که مشغول تحریر این بیانیه هستم هیچگاه کتب ادیان مقدس را نه دیده ام ونه خوانده ام(حتی تحریف شده  را)البته از گروهای مختلف جامعه ونشریاتی در این راستا چیز مختصری میدانم که در این جا از ان استفاده ای نمیکنم لاکن حرفهای من همه برخاسته از معجزه عالم امکان یعنی کتاب قران شریفست که توسط شریفتربن بشر در هر عوالمی از عوالم ممکن وغیر ممکنه است ابلاغ شده ،آن عوالم انجائیکه  که از فهم من واکثر بشر دور و دورست والبته لزومی به ان نیست که مثل منی بخواهد بدان نزدیک شود چرا که وظیفه مشخصست ومبین واین امکان نباید به همه بشر داده شود چرا که برخی نشان دادند که اگر مستولی بر ممکنات الهی شوند طاقت انرا نداشته وسقوط میکنند وهمان طور که دیگر کتب قبلی خداوند عالم را به تحریف کشیدند چه بسا که در مورد این معجزه نیز چنان میکردند .وبشردر صورتیکه به آنمتمسک نشود تا ابد در ظلمت وتاریکی محض بسر میبرد همان تاریکی که امروز گریبان صهیونیزم را گرفته ،مگر نتانیاهو کیست غیر از یک مخلوق خدا ومگر آن کودکی که بواسطه جهل مرکب ومکدر امثال نتانیاهو در خون خودش میغلطد کیست ؟ مظلومترین بندگان کنونی عالم بشریت چرا باید در چنگال گرگهای پست دون مایه قرار گیرند ؟اینان مگر ارباب جهانند ؟کی این مقام را به انان داده ؟غیر ازخالی کردن صحنه مبارزه تمام قد علیه این جرثومه کثیف که البته  ما ایرانیها این غفلت را نداشته وبخوبی وارد صحنه شدیم وهنوز هم هستیم وتا پیروزی کامل ایستاده ایم ، ازانجائیکه خداوند نیز وعده نابودی انان را در همه کتبهای مذکور بیان نموده و امروز همه بشر به اوضاع نا مناسب وحاکم در جهان کنونی قصد تلنگر زدن دارد و دیگر کار بجائی رسیده که تقریبا میتوان گفت سرتا سر کره زمین بطور یکپارچه مخالف حضور این ولد نا مشروع هستند ، آرزوی ابر مردی چون خمینی و یارانش بود این حرکت را ما در دفاع مقدس که روبروی عراق ایستادیم به ظهور رساندیم ،ما قصد جنگ با عراق را ندارشتیم هدف ما هنوزهم چون همیشه جنگ با ریشه فتنه است نه با استین بر آمده ها نبرد ما در جنگ نه با مردم ساده لوح عراق وگروهای دست نشانده کلکی بود که هم بر ما وهم بر کشور عراق تحمیل شد (صدام دست نشانده صهیونیست ).

چه خوبست در این جا مطلبی که ممکنست کمتر بدان اشاره شده در حد امکان بیان شود ،هرگز وهیچگاه مپندارید که ما ایرانیان در طول جنگ (یعنی جوانان عزیزمان )از همه ظرفیت خود وبه قصد یه جنگ نظامی روبروی عراق کشور همسایه ،محل حکومت علی ابن ابی طالب ،ایستادیم،چون ماجنگجوی نبودیم ولی از جنگیدن با خود ریشه اصلی فتنه (امریکا واسرائیل )حذری نداشتیم ما در مقابل عراق فقط دفاع کردیم والبته جانانه ولی خب متاسفانه تلف شدن خیلی از بهترین جوانانمان ثلمه بزرگی به نه تنها ایران که میتوان گفت به خاور میانه وارد کرد .  به همه شهدا قسم میخورم اگر چنانچه چنین قصدی در ذهن حضرت امام حاکم بود بدانید که ایشان میتوانست از جوانان خود بخواهد که به طرفه العینی عراق را تصرف کنید، نمونه بارز ان نبردهای عملیاتی را در نظر بگیرید که در آن صرفا بیرون راندن عراقیها مد نظر بوده هم امام دستور لازم را داده وهم جانانه وارد بر عرصه نبرد میشدیم ودر همان لحظات اول عراقیها پا به فرار میگذاشتند بگذریم ،ما برای همیشه مترصد فرصتی بوده وهستیم تا از جانب حق فرمان اوجب واجبات از بین بردن اسرائیلست صادر شود ، انوقتست که همه خواهند دید اصحاب ابابیل با اصحاب فیل چه خواهند کرد (احساسات که نیروهایش را اموزش روحی داده ،در مقابل عقلی که همه فعالیتش در فکر ساختن ابر رایانها وموشک وتانکست چه کوبنده نفس ظالمین را به شمارش میاندازد وتا نابودیشان یک پارچه ویک نفس استوارند ) لذا اولین گام برای ایجاد چنین همبستگی لازم مابین همه بشریت ،معرفی نمودن دشمن اصلی بود وحضرت امام با یک تاکتیک بسیار هوشمندانه روز قدس را معرفی تا بشریت که بر اساس ایات الهی بعضا نسیان وفراموش کار میشود هیچ گاه در شناخت اسرائیل دچار التقاط نگردد ومبارزه با این افراد قلیل شهرک نشین امریکازاده را پیش نیاز هر نوع همنوع دوستی وایجاد فضای ارام والبته آزادی مطلق دینی وایدئولوژی متناسب با هر 5کتب اصلی فراهم شود .که اگر چنین شود مسلما همه بشریت به تکمیل بودن قران در روش زندگی معتقد شده وانروز روزیست که قدس در دست همه وقبله اول واخر همه بشریت خواهد بود تا انروز هر قدسی را مقدس بداریم .

شاید با مقدمه ای که تقدیم شد سوق افکار بر این بود  که بنده حقیر قصد دارم کتب مقدس ادیان را به چالش در اورم لاکن در ادامه دیدید  که من خواستم بگویم حتی اگر این کتب که متاسفانه تحریف شده اند نیز همینک مورد توجه قرار گیرد حکایت اتحاد را پیشرو خواهیم داشت وتمام قصد استکبار صهیونیست بر این موضوع استوارست که این قصه پیش نیاید ولی زهی خیال باطل ،چون مسیحیان نیزمنتظر مسیحند وآن مسیحا نفس میاید . 

در اینکه این مقاله را در پست قرار دهید نیاز به مجوزی از سوی من نیست ولی اگر چنین قصدی داشتید با یاد همه شهدا مخصوصا ،شهید صادق علی احمدی ارسال کنید چون این پسر دلیر در ایام ماه مبارک رمضان در محور جاده خندق (محور عملیاتی بدر )با زبان روزه شهید شد.روحش شاد 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۳/۰۵/۰۳
محله پایتخت

نظرات  (۴)

گرامی باد یاد و خاطره ی تمام شهیدان عزیز
مخصوصا شهدایی که در عملیات رمضان در مرداد سال  61 شهید شدند
از جمله برادر عزیزم شهید جاوید الاثر سعید جدیدی
جالب اینکه سعید عزیز شب عید فطر مفقود شد و امسال نیز هم قمری و هم شمسی سالگردش تقریبا نزدیک به هم است و در یک روز...

یاران چه غریبانه ...

رفتند و از این خانه ...
پاسخ:
ضمن قبولی طاعات و عبادات شما و تبریک عید بازگشت به فطرت انسان حتماً پستی به این موضوع اختصاص خواهم داد.
ایشون نفر دوم نبودند ته صف بودند همه یکی یه ذره خورده بودند تا ب نفر آخر رسیده بود..
پاسخ:
یکی از دوستان تعریف می کرد در عملیات کربلای 5 در شلمچه که اوج شهادت و ایثار در جبهه ها نام گرفته، آتش دشمن به حدی بود که امکان انتقال مجروحان از خط به عقب فراهم نبود. مجروح ها را توی یکی از سنگرها که به نظر محکم تر می آمد جمع کرده بودند. معمولاً وقتی خون زیادی از بچه ها می رفتند تشنه می شدند. یکی از رزمندگان مجروح که خون زیادی ازش رفته بود تقاضای آب کرده بود. وقتی رزمنده راوی بهش آب می ده. از خوردن منصرف می شه و می گه به نفر بعدی بده. ظاهراً داخل سنگر 5 مجروح بودند که هیچ کدام آب نمی خورند. راوی می گه قمقمه را گرفتم و از سنگر بیرون اومدم. از سنگر که فاصله گرفتم. ناگهان خمپاره ای 120 روی سنگر خورد. به طف سنگر رفتم دیدم هر 5 نفر شهید شده اند. اون هم با لب تشنه
بــه یـــاد رمضـــان شهــدا ♥•٠·

برای گرفتن جیره افطار ته صف بودم، به من آب نرسید!
بغل دستیم لیوان آب رو داد دستم،
گفت: "من زیاد تشنه نیستم، نصفش رو تو بخور."

فرداش شوخی شوخی به بچه ها گفتم:
"از فلانی یاد بگیرید، دیروز نصف آب لیوانشو به من داد،"
بچه ها گفتند:
✔ لیوانها همه نصفه بود!
پاسخ:
مشخص نشد که نفر دوم همه نصف لیوان را نوش جان کرده یا نصف آن نصب لیوان را؟
نگاهها همه بروی پرده سینما بود..
اکران فیــــــــلم شروع شد!
شروع فیلم سقف یک اتاق
دو دقیقه بعد همچنان سقف اتاق
سه،چها،پنج،..
هشت دقیقه اول فیلم فقط سقف اتاق!
صدای هم درآمد
اغلب حاضران سینما را ترک کردند
ناگهان دوربین حرکت کرد و آمد پایین
و ب جانباز قطع نخاع خوابیده روی تخت رسید.

زیرنویس فیلم:
این تنها 8 دقیقه از زندگی این جانباز بود و شما طاقت نداشتید!
پاسخ:
ممنون همشهری عزیز این گوشه ای از مظلومیت ملت ماست که شما به زیایی آن را بیان کرده اید.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی